Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Рада суддів пропонує на голову ВАСУ суддю з Донецька

0 15

Рада суддів адміністративних судів рекомендує Вищій раді юстиції призначити головою Вищого адміністративного суду суддю Ігоря Темкіжева. Відповідне рішення було прийнято на черговому засіданні ради суддів адмінсудів.

Рада суддів вирішила внести до Вищої ради юстиції відповідне подання.

53-річний Темкіжев родом з Донецька, закінчив Київський університет ім. Т. Шевченка за фахом “правознавство”, повідомляють “Українські новини”.

Він понад 22 роки працював суддею в системі судів господарської юрисдикції і лише недавно був переведений на посаду судді адміністративної юрисдикції.

17 листопада Рада призначила Темкіжева суддею Вищого адмінсуду.

Із грудня 2010 року він обіймав посаду голови Дніпропетровського апеляційного господарського суду. До цього він очолював Господарський суд Донецької області.

Посада голови Вищого адмінсуду стала вакантною після того, як його голову Олександра Пасенюка Рада призначила суддею Конституційного Суду.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар