Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Рада спробує ввести кримінальну відповідальність за фінансування тероризму

0 16
Верховна Рада на засіданні розгляне законопроект №5290, що передбачає введення кримінальної відповідальності за фінансування тероризму. Про це йде мова на порядку денному парламенту.

Рада також розгляне законопроекти з уточнення віку неповнолітніх політв’язнів, збільшення їм пенсій, а також надання права на пільговий проїзд.

Парламент розгляне і обмеження обов’язкового маркування продуктів харчування щодо вмісту в них генетично модифікованих організмів, спрощення умов вивозу громадянами товарів за межі митної території країни.

Крім цього, на порядку денному зміни Митного кодексу, закону «Про податок з доходів фізичних осіб», декрету Кабінету Міністрів «Про державне мито».

Рада розгляне у вівторок і збільшення чисельності Міністерства внутрішніх справ, зміни до Кодексу про адміністративні правопорушення, а також закон «Про вищу раду юстиції».

Всього на порядку денному 20 законопроектів.

Нагадаємо, голова Ради Володимир Литвин має намір провести 30 березня нараду з лідерами фракцій щодо обговорення дати і механізмів проведення місцевих виборів.

На пленарному тижні 30 березня-2 квітня парламент розгляне 70 проектів законів і постанов.

Джерело:

proUA

Залиште коментар