Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Рада сьогодні спробує розглянути антикризовий пакет

0 14

Верховна Рада сьогодні розгляне антикризовий законопроект. Від вживання антикризових заходів залежить отримання Україною кредиту Міжнародного валютного фонду.

Управляючий директор фонду повідомив, що Києву буде виділено 16,5 млрд. дол., якщо українська влада вживатиме заходів з підтримки банківського сектора в умовах світової фінансової кризи.

Нагадаємо, 24 жовтня голова Верховної Ради Арсеній Яценюк підписав розпорядження про створення робочої групи з підготовки узгодженого законопроекту щодо подолання в Україні наслідків світової фінансової кризи.

На сьогодні в парламенті зареєстровано шість законодавчих актів, які стосуються даного питання. Робоча група має напрацювати єдиний законопроект, який був би підтриманий в сесійному залі.

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар