Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Рада сьогодні розгляне новий Кримінальний кодекс

0 13

До нового КПК подано 3 755 поправок.

Порядок денний передбачає також розгляд законопроекту номер 9155 про заборону Національній акціонерній компанії “Нафтогаз України” і компаніям 50% і більше яких належать державі експорт природного газу.

Як повідомляло агентство, голова фракції Партії регіонів у Верховній Раді Олександр Єфремов припускає можливість розгляд парламентом у другому читанні проекту Кримінально-процесуального кодексу протягом 2 днів – 10 і 11 квітня.

Раніше голова Верховної Ради Володимир Литвин вважав, що для розгляду парламентом всіх поправок, внесених до другого читання проекту нової редакції Кримінально-процесуального кодексу, буде потрібен тиждень.

Також він припустив, що парламент може розглянути проект Кримінально-процесуального кодексу в третьому читанні.

Як повідомлялось раніше, 9 лютого Рада прийняла в першому читанні новий Кримінально-процесуальний кодекс.

Співдоповідачі моніторингового комітету ПАРЄ Маріетта де Пурбе-Лундін і Майліс Репс стурбовані кількістю поправок до проекту. З їх слів, це може означати, що від схваленого міжнародними експертами документа може нічого не залишитися.

Теги:

проект Кримінально-процесуального кодексу України

Залиште коментар