Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Рада скасувала непотрібні для себе пільги

0 43

Верховна Рада зупинила дію деяких депутатських пільг у 2012 році. Це передбачено у бюджеті 2012 року, який був підтриманий 250 народними депутатами.

Згідно з головним фінансовим документом, зупиняється дія статті 20 закону про статус народного депутата щодо виплати колишнім народним депутатам матеріальної допомоги у розмірі заробітної плати на період його працевлаштування та 50% від зарплати у разі неможливості працевлаштування. Також призупиняється виплата матеріальної допомоги на оздоровлення у розмірі потрійної місячної зарплати. Окрім того, народні депутати у випадку виходу на пенсію у 2012 році не отримають матеріальну допомогу у розмірі річного окладу. Виникає питання, як часто депутати йдуть на пенсію?

Парламентарі також позбавляються на наступний рік права безкоштовного проїзду по Україні у транспорті усіх видів. Крім того, парламентар, який вийде на пенсію у 2012 році не зможе отримати безкоштовну путівку у санаторій, а також у наступному році не матиме права на забезпечення безкоштовним транспортом для поїздки у лікарню.

Крім того, призупиняється дія норми, яка надає право депутатам в разі дострокового припинення повноважень Верховної Ради України на отримання одноразової грошової допомоги у трикратному розмірі його місячної зарплати.

Сьогодні на вечірньому засіданні Верховної Ради прискорено ухвалено у другому читанні та в цілому законопроект “Про Державний бюджет України на 2012 рік”.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар