Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Рада розширила повноваження Рахункової палати України

0 31

Верховна Рада внесла зміни в Конституцію України, розширивши повноваження Рахункової палати. За закон проголосували 380 народних депутатів із 398 зареєстрованих у залі. Голова Верховної Ради України Володимир Рибак на вимогу опозиції підтвердив домовленості лідерів фракцій про те, що при формуванні складу Рахункової палати будуть представлені кандидати від всіх парламентських фракцій.

Відповідно до нової редакції Конституції, Рахункова палата здійснюватиме контроль від імені Верховної Ради за поступленням коштів до держбюджету, а також за їх використанням.

Раніше Рахункова палата контролювала лише витрати коштів держбюджету.

Крім того, в новій редакції Конституції встановлюється, що організація, повноваження і порядок діяльності Рахункової палати визначаються законом.

Джерело:

Подробности

Залиште коментар