Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Рада рекомендує створити базу даних іноземних педофілів

0 40
Верховна Рада рекомендує Кабінету Міністрів затвердити порядок виявлення при в’їзді в Україну іноземців, причетних до педофілії.

На думку народних депутатів, в Україні має бути створено відповідну базу даних про таких громадян. Це передбачено постановою “Про інформацію Генеральної прокуратури України та Міністерства внутрішніх справ України щодо діяльності правоохоронних органів у зв’язку з поширенням останнім часом у засобах масової інформації повідомлень про скоєння злочинних дій проти статевої свободи та статевої недоторканності неповнолітніх” N5273.

За дану постанову у середу проголосували 326 народних депутатів.

Генеральній прокуратурі депутати рекомендують перевірити, як розслідуються кримінальні справи за фактом розбещення неповнолітніх, порушені протягом останніх трьох років. Крім цього, Генпрокуратурі рекомендовано подати свої пропозиції щодо вдосконалення діяльності підрозділів МВС, а в разі необхідності – притягти до відповідальності винних у злочинних діях чи бездіяльності.

Службі безпеки і Мінтрансу парламентарії рекомендують розробити заходи з контролю за Інтернет-провайдерами, послугами яких користуються педофіли, і позбавляти їх ліцензії у разі розповсюдження інформації з елементами дитячої порнографії.

Нагадаємо, восени член Партії регіонів Вадим Колесніченко заявив, що в МДЦ “Артек” ґвалтували дітей. Пізніше депутат від БЮТ Григорій Омельченко зазначив, що в цій справі фігурують прізвища трьох депутатів Верховної Ради. Зокрема, у ЗМІ згадуються прізвища депутатів від БЮТ. Разом з тим глава МВС Юрій Луценко повідомив, що у справі про розбещення неповнолітніх депутати не згадуються.

Президент Віктор Ющенко дав доручення Генпрокуратурі протягом 10 днів розібратися у справі про розбещення неповнолітніх і доповісти про результати особисто йому. Поки офіційні результати розслідування Генеральна прокуратура ще не оприлюднила.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар