Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Рада ратифікувала угоду з Росією про реадмісію

0 45

Верховна Рада ратифікувала угоду між урядами України і Росії про реадмісію громадян. За ухвалення відповідного проекту закону № 0059 в цілому проголосували 396 депутатів при 226 необхідних.

Угода передбачає, що запит про прийняття особи направляється протягом 10 робочих днів з моменту встановлення факту незаконного в’їзду або незаконного перебування даної особи на території запрошуючої сторони і встановлення її особи.

Компетентні органи держави запрошуваної сторони протягом 30 днів з моменту отримання запиту про ухвалення особи дають згоду на ухвалення або мотивовану відмову в її прийнятті.

Згідно угоді, передача осіб, щодо яких запрошуваною стороною надана згода на реадмісію, здійснюється протягом 30 днів з дня отримання такої згоди.

Нагадаємо, 22 грудня 2006 року Україна і Росія домовилися про реадмісію.

Ця угода підписана за підсумками засідання україно-російської міждержавної комісії на вищому рівні.

Угода підписана на невизначений термін і вступає в силу після повідомлення про виконання внутрідержавних процедур, необхідних для того, щоб документ вступив в силу.

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар