Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Рада призначила Порошенка міністром закордонних справ

19

Верховна Рада призначила міністром закордонних справ Петра Порошенка. За таке рішення проголосували 240 народних депутатів, передає кореспондент «proUA» .

Зокрема, таке рішення підтримали фракції БЮТ – 151, ПР -1, НУНС – 63, КПУ – 1, Блок Литвина – 20 і від позафракційних – 4 депутати.

Довідка «proUA». Петро Порошенко контролює Укрпромінвест, ЗАТ Група, в яку, зокрема, входить Богдан, ТОВ Автомобільна група. http://baza.proua.com/p/45

У вересні 2009 року уряд Нижегородської області РФ направив корпорації «Богдан» попередження про можливе вилучення у неї земельної ділянки в Борському районі регіону. «Богдан» може втратити право на ділянку, якщо не почне будівництво автозаводу до кінця цього року.

Про початок будівництва автозаводу в Нижегородській області «Богдан» спільно з «Укравто» оголосив у грудні 2006 року. Потужність підприємства вартістю $770 млн сторони анонсували на рівні 160 тис. легкових автомобілів Chevrolet Aveo і Lanos на рік – найбільший заявлений на той момент проект промскладання іномарок в Росії. Завод, потужності якого також повинні були включити лінію складання 6 тис. автобусів різних моделей, планувалося побудувати до кінця 2009 року.

3 лютого 2007 року Порошенко не зміг в’їхати до Росії. МЗС Росії пояснив заборону в’їзду на її територію Порошенка практикою заборони в’їзду, що існувала в Україні, на свою територію деяким російським громадянам.

У липні Україна і Росія ліквідували списки персон нон-грата.

У вересні Порошенко повідомив, що отримав повідомлення від МЗС Росії, що йому дозволений в’їзд.

Джерело:

proUA

Комментарии