Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Рада призначила Порошенка міністром закордонних справ

0 19

Верховна Рада призначила міністром закордонних справ Петра Порошенка. За таке рішення проголосували 240 народних депутатів, передає кореспондент «proUA» .

Зокрема, таке рішення підтримали фракції БЮТ – 151, ПР -1, НУНС – 63, КПУ – 1, Блок Литвина – 20 і від позафракційних – 4 депутати.

Довідка «proUA». Петро Порошенко контролює Укрпромінвест, ЗАТ Група, в яку, зокрема, входить Богдан, ТОВ Автомобільна група. http://baza.proua.com/p/45

У вересні 2009 року уряд Нижегородської області РФ направив корпорації «Богдан» попередження про можливе вилучення у неї земельної ділянки в Борському районі регіону. «Богдан» може втратити право на ділянку, якщо не почне будівництво автозаводу до кінця цього року.

Про початок будівництва автозаводу в Нижегородській області «Богдан» спільно з «Укравто» оголосив у грудні 2006 року. Потужність підприємства вартістю $770 млн сторони анонсували на рівні 160 тис. легкових автомобілів Chevrolet Aveo і Lanos на рік – найбільший заявлений на той момент проект промскладання іномарок в Росії. Завод, потужності якого також повинні були включити лінію складання 6 тис. автобусів різних моделей, планувалося побудувати до кінця 2009 року.

3 лютого 2007 року Порошенко не зміг в’їхати до Росії. МЗС Росії пояснив заборону в’їзду на її територію Порошенка практикою заборони в’їзду, що існувала в Україні, на свою територію деяким російським громадянам.

У липні Україна і Росія ліквідували списки персон нон-грата.

У вересні Порошенко повідомив, що отримав повідомлення від МЗС Росії, що йому дозволений в’їзд.

Джерело:

proUA

Залиште коментар