Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Рада призначила Олександра Копиленка членом ЦВК

0 20

Верховна Рада України прийняла в першому читанні і в цілому проект постанови № 2198а, ініційований Президентом України Віктором Януковичем, “Про призначення О. Копиленка на посаду члена Центральної виборчої комісії”. За ухвалення проекту постанови проголосували 236 народних депутатів з мінімально необхідних 226.

Олександр Копиленко – учений у галузі правознавства. Член-кореспондент Національної академії наук України (2006), дійсний член Національної академії правових наук України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки. З 2002 р. Копиленко працює директором Інституту законодавства ВР. У 2001-2008 рр. паралельно був віце-президентом Національної академії правових наук України.

Олександр Копиленко – голова експертної ради з права Державної акредитаційної комісії (ДАК) України, спеціалізованої вченої ради по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора (кандидата) юридичних наук в Інституті законодавства ВР. Підготував 30 докторів і кандидатів наук.

Він також є членом редакційної ради газети “Юридичний вісник України”.

Також Копиленко входить до складу президії Вищої атестаційної комісії (ВАК) України та української національної групи постійної палати Міжнародного третейського суду (р. Гаага). Нагороджений преміями ім. Грушевського (1991), ім. Василенко (2004) НАН України. Він – лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки (2002), кавалер ордена “За заслуги” ІІІ ступеня (2010).

Олександр Копиленко автоматично не займе вакантне крісло глави ЦВК. Згідно з чинним законодавством, голова комісії, його заступники та секретар обираються ЦВК на засіданні таємним голосуванням із числа членів Центрвиборчкому, які мають вищу юридичну освіту.

Нагадаємо, раніше сьогодні депутати звільнили з посади голову ЦВК Володимира Шаповала у зв’язку з досягненням ним шістдесятип’ятирічного віку.

До складу центральної виборчої Комісії входять 15 членів: Андрій Магера (заступник голови ЦВК)Жанна Усенко-Чорна (заступник голови ЦВК), Тетяна Лукаш (секретар ЦВК), а також Тамара Астахова, Юрій Данилевський, Юрій Донченко, Ігор Жиденко, Олександр Осадчук, Михайло Охендовський, Броніслав Райковський, Олександр Чупахін, Юлія Швець, Олександр Шелестов, Валерій Шелудько і Олександр Копиленко.

Місце голови ЦВК поки вакантне.

Теги:

Копиленко Олександр, ЦВК, Верховна Рада України, Інститут законодавства ВРУ

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар