Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Рада призначила 50 суддів і закрилася до 16.00

0 13

Верховна Рада закрила своє ранкове пленарне засідання. Про це оголосив перший заступник голови парламенту Олександр Лавринович.

«У зв’язку з тим, що ще не завершена робота профільного комітету над питанням, яке повинне розглядатися першим, згідно з рішенням Верховної Ради, я оголошую ранкове пленарне засідання закритим», – сказав він.

Лавринович підкреслив, що о 16:00 Рада продовжить роботу на вечірньому засіданні.

Після перерви, починаючи з 12:30 Рада розглянула ряд ухвал про обрання і звільнення суддів, внаслідок чого призначила близько 50 суддів і звільнила – 3.

Зокрема, парламент призначив суддями Київського апеляційного адміністративного суду Костянтина Бабенка і Андрія Коротких.

Як повідомлялося, у четвер Рада розгляне внесення змін до державного бюджету на 2008 рік у зв’язку з світовою фінансовою кризою.

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар