Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Рада проведе 18 березня парламентські слухання по правосуддю

0 18

Верховна Рада 18 березня проведе парламентські слухання щодо стану правосуддя. За ухвалення відповідного проекту постанови №3604 проголосувало 411 депутатів, передають «Українські новини».

Тим самим парламент доручив Кабінету Міністрів подати в Раду необхідні інформаційно-аналітичні матеріали, що тиражуються для депутатів, з питання слухань.

Парламентському комітету з питань правосуддя проектом запропоновано внести пропозиції про рекомендації слухань, здійснити необхідні заходи для методичного забезпечення слухань.

Нагадаємо, 18 грудня 2008 року Рада дала згоду на затримання і арешт судді Львівського апеляційного адміністративного суду Ігоря Зварича і усунула його.

Генпрокуратура порушила кримінальну справу проти Зварича за підозрою в отриманні 100 тис. доларів хабара за ухвалення судом незаконного рішення.

В ході проведення обшуку за місцем проживання і в службовому кабінеті судді були знайдені і вилучені крупні суми готівки в національній та іноземній валюті.

За інформацією УСБУ у Львівській області, обшуки були проведені в кабінеті Зварича і ще 6 суддів, а також у квартирі Зварича. При цьому було виявлено 1 млн. доларів і 2 млн. гривень.

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар