Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Рада проведе 18 березня парламентські слухання по правосуддю

15

Верховна Рада 18 березня проведе парламентські слухання щодо стану правосуддя. За ухвалення відповідного проекту постанови №3604 проголосувало 411 депутатів, передають «Українські новини».

Тим самим парламент доручив Кабінету Міністрів подати в Раду необхідні інформаційно-аналітичні матеріали, що тиражуються для депутатів, з питання слухань.

Парламентському комітету з питань правосуддя проектом запропоновано внести пропозиції про рекомендації слухань, здійснити необхідні заходи для методичного забезпечення слухань.

Нагадаємо, 18 грудня 2008 року Рада дала згоду на затримання і арешт судді Львівського апеляційного адміністративного суду Ігоря Зварича і усунула його.

Генпрокуратура порушила кримінальну справу проти Зварича за підозрою в отриманні 100 тис. доларів хабара за ухвалення судом незаконного рішення.

В ході проведення обшуку за місцем проживання і в службовому кабінеті судді були знайдені і вилучені крупні суми готівки в національній та іноземній валюті.

За інформацією УСБУ у Львівській області, обшуки були проведені в кабінеті Зварича і ще 6 суддів, а також у квартирі Зварича. При цьому було виявлено 1 млн. доларів і 2 млн. гривень.

Джерело:

proUA.com

Комментарии