Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Рада повторно продовжила ще на рік мораторій на продаж землі

0 11

Верховна Рада повторно продовжила мораторій на продаж землі сільськогосподарського призначення до 1 січня 2010 року.

За прийняття законопроекту №3353 з урахуванням 4 із 5 пропозицій Президента Віктора Ющенка проголосувало 399 депутатів за мінімально необхідних 226.

Рада відмовилася врахувати пропозицію Ющенка про виключення із закону положення про продовження мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення до 1 січня 2010 року.

При цьому парламент погодився виключити положення, що дозволяє Аграрному фонду здійснювати реалізацію об’єктів державного цінового регулювання, використовуючи сприятливу цінову кон’юнктуру.

Рада також погодилася виключити положення про включення до державного бюджету на 2009 рік позиції про надання держпозики Аграрному фонду для закупівлі надлишків нереалізованих на внутрішньому ринку в 2007-2008 роки насіння соняшнику.

Як повідомлялося, 14 січня Ющенко наклав вето на прийнятий Радою закон, яким парламент продовжив мораторій на продаж землі сільськогосподарського призначення до 1 січня 2010 року.

23 грудня 2008 року Рада продовжила мораторій на продаж землі сільськогосподарського призначення до 1 січня 2010 року.

Джерело:

proUA

Залиште коментар