Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Рада повертається

0 24

На першому пленарному тижні третьої сесії Верховної Ради депутати планують розглянути антидискримінаційний закон, проект закону про вибори в проблемних округах і приступити до змін до Конституції

Як повідомив спікер Володимир Рибак, відкриваючи засідання погоджувальної ради, на першому пленарному тижні планується розглянути сім євроінтеграційних законопроектів

4 вересня депутати планують розглянути в першому читанні два законопроекти про недопущення та протидію дискримінації в Україні – №2342 та №2342-1.

Цього ж таки дня у першому читанні депутати розглянуть проект закону №2971-д про повторні вибори народних депутатів України в одномандатних виборчих округах №№ 94, 132, 194, 197, 223. У цих округах Центральна виборча комісія не змогла встановити результати парламентських виборів через масові фальсифікації.

5 вересня депутати розглянуть проект змін до статті 98 Конституції України щодо повноважень Рахункової палати (№2049). Попередньо даний законопроект схвалили 20 червня 2013 року.

Також депутати збираються внести до порядку денного сесії і направити до Конституційного суду президентський проект змін до Конституції про посилення гарантій незалежності суддів №2522а.

Всього депутати розглянуть 56 питань.

На третю сесію, з урахуванням альтернативних законопроектів та законопроектів, які комітети пропонують не включати до порядку денного, подано більш ніж 1500 проектів.

Теги:

Верховна Рада України, парламент, закон

Джерело:

newsru.ua

Залиште коментар