Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Рада подовжила податкові пільги книговидавцям до 2015 року

0 39

Верховна Рада подовжила термін пільгового оподаткування суб’єктів справи книговидавця, зареєстрованих в Україні, з 2009 до 2015 року.

За ухвалення законопроекту № 2302 «Про внесення змін до деяких законів України, які стосуються державної підтримки справи книговидавця в Україні» в цілому, проголосувало 402 при 226 необхідних депутатів.

Тим самим парламент подовжив термін пільгового оподаткування книговидавців в частині виплати податку на додану вартість і податку на прибуток.

Цей закон стосується всіх український підприємств книговидавців незалежно від форми їх власності і мови, якою вони видають книги.

За словами доповідача даного законопроекту депутата Ради від фракції Партії регіонів Олега Царьова, цей закон не суперечить умовам вступу України до Світової організації торгівлі.

Як повідомлялося, Ющенко відзначає необхідність збільшення об’ємів видання книжкової продукції українською мовою.

В травні 2007 Кабмін затвердив заходи для підтримки розвитку українського книговидання і книгорозповсюдження.

У затвердженому тоді плані заходів уряд доручив міністерствам розробити концепцію держпрограми популяризації української продукції книговидавця.

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар