Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Рада подолала вето Ющенка на продовження мораторію на продаж землі до 2010 року

0 54
Верховна Рада подолала вето президента Віктора Ющенка на продовження мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення до 1 січня 2010 року.

За подолання вето проголосували 382 депутати за мінімально необхідних 300, повідомляє агентство “Українські новини”.

Ющенко пропонував виключити з закону “Про внесення змін до деяких законів про запобігання негативних наслідків впливу світової фінансової кризи на розвиток агропромислового комплексу” положення про продовження мораторію на продаж землі сільгосппризначення до 1 січня 2010 року, тому що в Україні мораторій діє до законодавчого врегулювання ринку землі, а саме прийняття закону “Про ринок землі” і закону “Про державний земельний кадастр”.

Крім того, на думку президента, порядок, що установлюється цим законом, і особливості здійснення Національним банком підтримки ліквідності комерційних банків, якими видано кредити сільськогосподарським товаровиробникам, привели б до неповернення депозитів вкладникам банку при відсутності наявних для таких виплат грошових ресурсів.

Як выдомо, у лютому Ющенко ветував повторно прийнятий Радою (з деякими виправленнями президента) закон “Про внесення змін до деяких законів щодо запобігання негативних наслідків впливу світової фінансової кризи на розвиток агропромислового комплексу”, яким, зокрема, продовжувався мораторій на продаж землі сільгосппризначення до 2010 року.

Залиште коментар