Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Рада подолала вето президента на закон про слідчі комісії

0 17

Верховна Рада подолала вето Президента Віктора Ющенка до Закону «Про тимчасові слідчі комісії, спеціальну слідчу комісію і тимчасові спеціальні комісії Верховної Ради України».

За ухвалення законопроекту №0857 проголосував 361 депутат при необхідних 300. “За” проголосували в повному складі фракції Партії регіонів, БЮТ, КПУ, а також 9 народних депутатів із фракції “Наша Україна – Народна самооборона”, не голосувала в повному складі фракція Блоку Литвина.

Парламент, таким чином, врегулював порядок створення, цілі і принципи діяльності цих комісій.

Також прийнятий закон, що визначає права і повноваження комісій, порядок формування робочих груп і ведення розслідувань, порядок звіту комісій перед парламентом.

Як повідомлялося, в квітні 2007 року Ющенко ветував закон про правовий статус комісій Ради.

На його думку, окремі положення цього закону не відповідають Конституції.

Зокрема, Ющенко відзначав, що закон не забезпечує належного регулювання організації і порядку дій тимчасових і слідчих комісій Ради, а повноваження, що вводяться для комісій, виходять за межі повноважень Ради.

22 березня Рада визначила правовий статус своїх тимчасових спеціальних і слідчих комісій.

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар