Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Рада підвищила штрафи за відсутність полісів «автоцивілки» до 850 гривень

0 61

Верховна Рада збільшила штраф за відсутність полісів обов’язкового страхування автоцивільної відповідальності (ОСАЦВ) з 17 до 425-850 гривень.

За прийняття 24 вересня відповідного законопроекту № 1061-5 проголосували 386 депутатів при 226 необхідних.

Рада встановила, що відсутність у водія поліса ОСАЦВ спричиняє за собою накладення штрафу у розмірі 25-50 неоподатковуваних податком мінімумів.

Раніше сума штрафу складала 0,5-1 неоподатковуваний податком мінімум.

Також збільшені штрафи за відсутність свідоцтва водія певної категорії, реєстраційних і інших документів, підтверджуючих право на володіння або використання транспортного засобу, маршрутного листа або документів на вантаж, ліцензії на транспортний засіб.

За ці порушення Рада встановила штраф також у розмірі 25-50 неоподатковуваних податком мінімумів.

Як повідомлялося, раніше голова Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг Валерій Альошин в ході міжнародного ялтинського страхового форуму виразив стурбованість погіршенням державного контролю за наявністю полісів ОСАЦВ.

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар