Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Рада підвищила акциз на алкоголь

0 17

Верховна Рада прийняла у другому читанні і в цілому законопроект № 3078 «Про внесення змін до деяких законів України з питань акцизного збору», передає кореспондент «proUA».

Законопроект підтримали 236 народних депутатів. Не голосували депутати фракцій КПУ та Партії регіонів.

Законом збільшуються ставки акцизного збору на спирт етиловий, алкогольні напої і пиво солодове. Відповідно до закону, ”з 1 січня по 30 червня 2009 року ставка акцизного збору на спирт етиловий, неденатурований, з концентрацією спирту 80 об.% або більше; спирт етиловий і інші спиртні дистиляти і спиртні напої, отримані шляхом перегонки, денатуровані, будь-якій концентрації, складатиме 27 гривень за 1 літр 100-процентного спирту”.

Ставка акцизного збору на пиво з солоду (солодове) законом встановлена в твердих сумах з одиниці реалізованого товару (продукції) у розмірі 0,34 гривні за 1 літр.

На переконання авторів законопроекту, запровадження зазначених ставок сприятиме обмеженню споживання продуктів, які мають шкідливий вплив на здоров’я людини та, в той же час, дозволить збільшити надходження до бюджету.

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар