Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Рада підтримала ідею обрання спікера відкритим голосуванням

0 20

Верховна Рада з другої спроби підтримала закон, згідно з яким спікер парламенту обирається відкритим голосуванням на засіданні.

За закон у цілому після консультації проголосували 247 народних депутатів із 347 зареєстрованих у залі.

Як відомо, 16 жовтня Рада прийняла в першому читанні законопроект №11335, що передбачає заміну таємного голосування відкритим при відкликанні й призначенні спікера, а також врегулювання роботи депутатів, обраних у мажоритарних округах, у новій Раді.

12 липня Конституційний Суд визнав таким, що не відповідає Конституції положення закону “Про регламент Верховної Ради” у частині, що передбачає таємне голосування при призначенні й відкликанні голови парламенту.

Законом також пропонувався механізм формування депутатської групи, яка готує перше пленарне засідання новообраного парламенту.

Теги:

Верховна Рада

Залиште коментар