Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Рада підприємців при Кабміні затвердила свій склад і комісії.

0 45
На сьогоднішньому засіданні Рада підприємців при Кабміні затвердила склад і комісії Ради. Про це повідомляє кореспондент РБК-Україна.
Зокрема, склад ради підприємців, який ще має бути затверджений Кабміном, налічує 135 членів. Кількість комісій становить 17. При цьому 6 з них було утворено в ході засідання за пропозиціями членів Ради. Серед них – Комісія з питань ЖКГ, Комісія з питань послуг населенню, Комісія з питань фінансових послуг і розвитку інвестицій та інновацій та Комісія з гуманітарних питань.
Крім цього на засіданні було перезатверджено гололову Ради підприємців Оксану Продан і призначено двох її заступників: віце-президента всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів і дилерів Віталія Джуринського і голову Комісії по зв’язках з громадськістю та міжнародної ради спілки аудиторів України. Також на засіданні прийняли за основу пріоритетні напрямки діяльності ради на 2010 р. серед яких – участь у розробці та прийнятті проекту Податкового кодексу України. В тому числі і у прийнятті закону України “Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва” та участь у розробці проекту закону “про єдиний соціальний внесок”, в тому числі і у прийнятті проекту закону “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо консолідації в одному контролюючому органі виконання функцій із здійснення контролю за повнотою та своєчасністю справляння збору на обов’язкове державне пенсійне страхування і внесків на загальнообов’язкове державне соціальне страхування”. Як зазначила голова Ради підприємців – Оксана Продан, на сьогодні перелік розроблених законопроектів за участю ради налічує 9 одиниць. Серед них – проект закону “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії протиправному поглинанню та захопленню підприємств”, “Про внесення змін до закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” (щодо розвитку підприємницької діяльності на місцевому рівні).

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар