Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Рада не змогла відстрочити на рік набуття чинності нових антикорупційних законів

0 27

Верховна Рада відмовилася відстрочити введення в дію пакету антикорупційних законів з 1 січня 2010 до 1 січня 2011 року.

За ухвалення законопроекту №5398 (на заміну) «Про внесення змін до деяких законів України про запобігання та протидію корупції» проголосували 208 депутатів при 226 мінімально необхідних.

Перед цим автор законопроекту, депутат від фракції Блоку «Наша Україна-Народна Самооборона» Олег Новиков виступив з доповіддю.

Він повідомив, що відстрочення набуття чинності законів «Про принципи запобігання та протидію корупції», «Про відповідальність юридичних осіб за здійснення корупційних правопорушень» і «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за корупційні правопорушення», ухвалених 11 червня, необхідне для усунення недоліків та вдосконалення законодавства у сфері запобігання та протидії корупції.

Нагадаємо, Мін’юст вважає неприпустимим відстрочення набуття чинності пакету антикорупційних законів через високий рівень корупції в країні.

Верховний Суд попросив Конституційний Суд перевірити конституційність низки положень пакету з трьох антикорупційних законів, що набирають чинність з 1 січня 2010 року.

11 червня Рада визначила основи запобігання та протидії корупції, прийнявши законопроекти №0875 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів про відповідальність за корупційні правопорушення» №0876 «Про принципи запобігання та протидії корупції» і №0877 «Про відповідальність юридичних осіб за здійснення корупційних правопорушень».

Джерело:

proUA

Залиште коментар