Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Рада не прийняла закон про азартні ігри, запропонований Кабміном

0 21

Верховна Рада відмовилася врегулювати організацію і проведення азартних ігор на території України.

За ухвалення в цілому відповідного законопроекту № 3535 (розроблений Кабінетом Міністрів) проголосували 6 депутатів при необхідних 226.

За перенесення розгляду даного законопроекту проголосували 104 депутати при необхідних 226, а за спрямування його на повторне друге читання – 2 депутати при необхідних 226.

На думку Кабміну як розробника законопроекту, його ухвалення сприяло б систематизації правових взаємин у сфері азартних ігор, уникненню подвійного регулювання, зробило б діяльність у сфері азартних ігор прозорішою і керованою.

Законопроект також передбачав встановлення контролю за сплатою податків в даній сфері.

Документ припускав створення державного реєстру гральних закладів і врегулювання процедури ліцензування суб’єктів діяльності.

Крім того, він визначав порядок ухвалення рішень про видачу ліцензій або відмови в її видачі і перелік документів, які подаються в орган ліцензування для отримання ліцензії.

Документ припускав заборону на розміщення гральних закладів в державних, наукових установах, закладах охорони здоров’я, в дошкільних установах, школах і прилеглих до них територіях.

Нагадаємо, 26 грудня 2008 року Рада прийняла даний законопроект №3535 у першому читанні.

15 травня 2009 року парламент 340 голосами прийняв в цілому законопроект № 4268 «Про заборону грального бізнесу в Україні«.

Джерело:

proUA

Залиште коментар