Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Рада не дозволила погашати валютні кредити в гривнях

0 18

Верховна Рада відмовилася дозволити погашення валютних кредитів гривнями. За ухвалення в першому читанні законопроекту №3517 проголосували 219 депутатів за необхідних 226, при цьому парламент відмовився направити даний законопроект на повторне перше читання, передають «Українські новини».

Цей законопроект був розроблений Кабінетом Міністрів.

Зокрема, Рада відмовилася дозволити позичальникам здійснювати погашення фінансових кредитів, отриманих в іноземній валюті, у національній валюті зо курсом, який визначений за взаємною згодою сторін, але не нижче за офіційний валютний (обмінний) курс Нацбанку, що діяв на дату отримання такого кредиту.

Рада також відмовилася уточнити механізм формування та віднесення на витрати страхового резерву банків у розмірі 80% (до 1 січня 2010 року – 100%).

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар