Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Рада НБУ підтримала ідею націоналізації “Промінвестбанку”.

0 12

Рада НБУ підтримала ідею націоналізації “Промінвестбанку”. Про це повідомив голова ради НБУ Петро Порошенко. За його словами, члени ради НБУ висловилися проти “підкилимних домовленостей щодо “Промінвестбанку”. “Давайте знайдемо якогось кишенькового інвестора і віддамо йому “Промінвестбанк” зі всіма вкладниками і рефінансуванням НБУ” – така позиція є неприйнятною”, – сказав він.

За його словами, позиція ради НБУ полягає в тому, що сьогодні держава повинна бути присутньою в “Промінвестбанку”, при цьому в подальшому це не заважає на прозорих умовах, на тендері або на аукціоні, підібрати в ПІБ стратегічного інвестора, наголосив П.Порошенко. Він відзначив, що для реалізації такого сценарію необхідне схвалення парламентом змін до держбюджету – для збільшення статутного фонду “Укрексімбанку” або Ощадбанку, які повинні викупити акції “Промінвестбанку”.

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар