Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Рада НБУ допускає, що гарантії по внесках фізосіб збільшать вдвічі

12

Голова ради Національного банку Петро Порошенко допускає збільшення розміру гарантованих виплат вкладникам ліквідованих банків Фондом гарантування внесків фізичних осіб з 50 тис. гривень до 100 тис. гривень.

«Сума може бути збільшена в два рази, до 100 тис. гривень», – сказав Порошенко.

Рада НБУ рекомендувала Фонду гарантування внесків провести розрахунки можливого збільшення суми компенсацій вкладникам для ухвалення подальшого рішення.

Оптимальним, на думку Порошенко, є законодавче врегулювання даного питання, проте і у разі неприйняття Верховною Радою такого рішення, НБУ і Фонд гарантування внесків готові прийняти їх самостійно.

Як повідомлялося, Фонд гарантування внесків фізичних осіб створений в лютому 1999 року і є державною спеціалізованою установою, яка виконує функції державного управління у сфері гарантування внесків фізосіб.

14 серпня 2007 року Адміністративна рада фонду вирішила збільшити розмір компенсації вкладникам ліквідованих банків з 25 тис. гривень до 50 тис. гривень.

Рішення вступило в силу з 11 вересня 2007 року.

Джерело:

proUA.com

Комментарии