Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Рада НБУ допускає, що гарантії по внесках фізосіб збільшать вдвічі

0 12

Голова ради Національного банку Петро Порошенко допускає збільшення розміру гарантованих виплат вкладникам ліквідованих банків Фондом гарантування внесків фізичних осіб з 50 тис. гривень до 100 тис. гривень.

«Сума може бути збільшена в два рази, до 100 тис. гривень», – сказав Порошенко.

Рада НБУ рекомендувала Фонду гарантування внесків провести розрахунки можливого збільшення суми компенсацій вкладникам для ухвалення подальшого рішення.

Оптимальним, на думку Порошенко, є законодавче врегулювання даного питання, проте і у разі неприйняття Верховною Радою такого рішення, НБУ і Фонд гарантування внесків готові прийняти їх самостійно.

Як повідомлялося, Фонд гарантування внесків фізичних осіб створений в лютому 1999 року і є державною спеціалізованою установою, яка виконує функції державного управління у сфері гарантування внесків фізосіб.

14 серпня 2007 року Адміністративна рада фонду вирішила збільшити розмір компенсації вкладникам ліквідованих банків з 25 тис. гривень до 50 тис. гривень.

Рішення вступило в силу з 11 вересня 2007 року.

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар