Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Рада міністрів ЄС погодилася на спрощення візового режиму з Україною

0 18

Раніше закон “Про ратифікацію угоди між Україною і Євросоюзом про внесення змін в Угоду про спрощене оформлення віз” було ухвалено Верховною Радою України та ратифіковано президентом Віктором Януковичем. А 18 квітня угоду ратифікував Європарламент. Нагадаємо, відповідно до закону, вдосконалюється порядок оформлення шенгенських віз для представників ЗМІ, визначаються чіткі терміни дії багаторазових віз; встановлюється можливість термінового оформлення віз (протягом 3 діб) особам, які проживають на значній відстані від місця подання візового клопотання (за умови сплати термінового консульського збору) і вводиться безвізовий режим поїздок для громадян України з біометричними службовими паспортами.

Тепер отримати візу за спрощеною схемою зможуть журналісти і члени технічного персоналу, супроводжуючі їх з метою виконання професійних обов’язків; учасники офіційних програм обміну; представники релігійних громад; представники професій, які беруть участь у міжнародних виставках, конференціях, симпозіумах, семінарах або інших подібних заходах, які проводяться на території держав-членів.

Легше буде отримати “шенген” і особам у віці 25 років або молодше, які є учасниками семінарів, конференцій, спортивних, культурних та освітніх заходів, організованих неприбутковими організаціями.

Крім того, це стосується близьких родичів: одного з подружжя, дітей (у тому числі усиновлених), батьків (у тому числі опікунів), дідусів, бабусь і онуків, які відвідують громадян України, які мають дійсний дозвіл на проживання на території держав-членів або громадян ЄС, які проживають на території держави-члена, громадянами якої вони є. Також це буде стосуватися представників громадських організацій, які подорожують з метою освітньої підготовки, участі в семінарах, конференціях, у тому числі в рамках програм обміну; учасників офіційних програм ЄС з прикордонного співробітництва, таких як Інструмент Європейського сусідства та партнерства (ІЄСП).

Джерело:

ТСН

Залиште коментар