Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Рада має намір заборонити розривати шлюб із засудженими

0 17

Верховна Рада має намір заборонити розривати шлюб із засудженими, такими, що перебувають в місцях позбавлення волі, без їх згоди. За ухвалення за основу законопроекту №2673 проголосував 401 депутат.

Зокрема, Рада має намір виключити пункт 3 частини 1 статті 107 Сімейного кодексу (розірвання шлюбу державним органом реєстрації актів цивільного стану за заявою одного з подружжя), відповідно до якого шлюб може бути розірваний за заявою одного з подружжя, у випадку якщо інший засуджений до позбавлення волі більш ніж на 3 роки.

Крім того, парламент припускає дозволити судам розглядати справу про розірвання шлюбу із засудженими на підставі заяви подружжя і за участю представника засудженої особи замість його особистої присутності.

Рада також має намір включити начальників установ виконання покарань у список осіб, уповноважених завіряти достовірність підписів на документах.

У пояснювальній записці необхідність вказаних змін пояснюється тим, що в даний час ув’язнені позбавлені права укладати повторний брак.

Нагадаємо, Кабмін подав законопроект на розгляд Ради 19 червня.

За даними Міністерства юстиції, у 2007 році 416 427 пар одружилися, розвелися – 178 тисяч пар.

Джерело:

proUA

Залиште коментар