Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Рада має намір відмінити ліцензування 6 видів госпдіяльності

0 34

Верховна Рада має намір відмінити ліцензування 6 видів господарської діяльності.

За прийняття в першому читанні законопроекту №5235 проголосувало 305 депутатів при мінімально необхідних 226.

Зокрема, Рада має намір відмінити ліцензування таких видів господарської діяльності: проектування, будівництво нових і реконструкція існуючих меліоративних систем; оптова торгівля насінням; професійна діяльність за поданням соціальних послуг; перепродаж предметів мистецтва, колекціонування та антикваріату, а також діяльність з організації торгів цими предметами.

Крім того, ліцензування розробки проектів і проведення робіт із консервації, реставрації, реабілітації, музеєфікації, ремонту, пристосування пам’ятників; розведення домашніх тварин, дресирування собак і підготовки фахівців у цих сферах.

Окрім цього, законопроект припускає введення безстрокового ліцензування господарської діяльності або ліцензування на термін не менше 5 років (у чинному законодавстві – не менше 3 років), у випадках, передбачених уповноваженим органом і Кабінетом Міністрів.

Документом також передбачено збільшення термінів набирання чинності рішення про анулювання ліцензії з 10 до 30 днів з моменту прийняття, окрім випадків анулювання ліцензій за заявою суб’єкта господарської діяльності, коли рішення набирає чинності з моменту його прийняття.

Крім того, Рада має намір узаконити можливість підприємця здійснювати певну діяльність без дозвільних документів у випадку якщо він в рамках встановленого регламенту подав заяву на отримання цих документів, проте у встановлений законом термін документ не був виданий або рішення про відмову не було направлене.

Законопроект встановлює 10-денний термін видачі дозвільних документів.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів пропонує Верховній Раді зобов’язати підприємства всіх форм власності направляти на виплату дивідендів як мінімум 30% чистого прибутку у 2010 році.

Джерело:

proUA

Залиште коментар