Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Рада має намір на 5 років ввести недоторканість для дитячих майданчиків

0 18

Верховна Рада має намір ввести мораторій на зміну цільового призначення земельних ділянок і об’єктів впорядкування усіх форм власності рекреаційного призначення в містах та населених пунктах.

Як передає кореспондент «proUA», за законопроект № 2443 «Про мораторій на зміну цільового призначення земельних ділянок рекреаційного призначення в містах та населених пунктах» проголосував 251 депутат.

Проект закону припускає введення мораторію терміном на 5 років.

Законопроект також забороняє руйнування об’єктів впорядкування спортивної і дитячої інфраструктури та припускає розширення земель рекреаційного призначення.

У пояснювальній записці йдеться, що через масштабне зловживання під час забудови територією, зокрема через зміну цільового призначення рекреаційних земель спостерігається небезпечна деградація серед проживання і рекреаційних умов у містах та інших населених пунктах.

Джерело:

proUAS

Залиште коментар