Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Рада дозволила вічну оренду держмайна

0 13

Верховна Рада дозволила добросовісним орендарям продовжувати договір оренди державного майна без конкурсних процедур, повідомляють «Українські новини».

За ухвалення в цілому законопроекту №4323 «Про внесення змін до статті 73 закону «Про державний бюджет на 2009 рік» проголосували 320 депутатів при мінімально необхідних 226.

Рада надала право орендарю, що належним чином виконує свої зобов’язання за договором оренди нерухомого майна, термін дії якого завершується, продовжувати договори на новий термін, але не більше ніж на 2 роки.

Орендар, що має намір скористатися таким правом, повинен повідомити про це орендодавцю не менш як за місяць до закінчення терміну договору оренди.

У січні-березні надходження до державного бюджету від оренди державного майна склали 171,959 млн. гривень або 164% плану.

Джерело:

proUA

Залиште коментар