Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Рада збільшила видатки на СБУ, суди та охорону органів влади

0 82

Верховна Рада збільшила бюджетне фінансування на десятки мільйонів гривень для СБУ, судів та охорони органів державної влади. Про це йдеться у висновках парламентського комітету з питань бюджету, які в повному обсязі були враховані депутатами при прийнятті держбюджету.

Так, у бюджеті на 2014 рік на 90 млн грн збільшено видатки на «Забезпечення заходів у сфері безпеки держави та функціонування органів системи Служби безпеки України». З них 70 млн – зарплати. Крім того, депутати збільшили на 40 млн грн фінансування «Будівництва (придбання) житла для військовослужбовців Служби безпеки України».

Крім того, провладна більшість збільшила на 20 млн грн видатки на «Державну охорона органів державної влади та посадових осіб».

Також на 19 млн грн збільшено фінансування за статею «Виконання покарань установами і органами пенітенціарної служби».

Видатки на «Здійснення правосуддя Верховним Судом України» депутати збільшили на 10 млн грн, зокрема на видатки споживання додатково виділили 3 млн (з них оплата праці – 1,592 млн грн, комунальні послуги та енергоносії – 1,222 млн грн) та видатки розвитку – на 6,7 млн грн.

Також на 3 млн збільшено видатки за статею «Забезпечення діяльності Вищої кваліфікаційної комісії суддів України».

Як відомо, у бюджеті на 2014 рік до 314 млн грн збільшено фінансування за пунктом “обслуговування та організаційне і матеріально-технічне забезпечення діяльності президента”.

Нагадаємо, 16 січня регіонали з комуністами без обговорення прийняли бюджет на 2014 рік.

Залиште коментар