Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Рада завтра першим розгляне закон про прокуратуру

0 25

Першим питанням, яке розгляне Верховна Рада на засіданні у вівторок, стане закон про прокуратуру. Про це повідомив лідер фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв на брифінгу за результатами Погоджувальної ради у понеділок.

«Сьогодні було погоджено ключове питання з антикорупційного пакету, що завтра закон про прокуратуру буде першим питанням у парламенті», – сказав Соболєв.

За його словами, без зазначеного закону вести мову про систему боротьби з корупцією неможливо. Соболєв висловив сподівання, що завтра відбудеться реформа прокурорської системи і створення нової прокуратури «без пшонківських побажань». Нардеп підкреслив, що тепер талановиті юристи-патріоти матимуть доступ до цієї професії, «яка раніше була закритим клубом».

Джерело:

Укрінформ

Залиште коментар