Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Рада закликає ЄП та країни світу визнати «ДНР» і «ЛНР» терористичними організаціями

0 16

Верховна Рада закликає країни Європи та світу продовжувати політику санкцій проти Росії. Крім того, український парламент закликає керівництво країн ЄС, США, Канади, Японії і Австралії визнати «ДНР» і «ЛНР» терористичними організаціями.

«Верховна Рада України закликає Європейський парламент, Парламентську асамблею Ради Європи, національні парламенти держав-членів ЄС, уряди держав-членів ЄС, США, Канади, Японії, Австралії продовжувати політику санкцій проти Російської Федерації як країни, що порушила міжнародні норми, анексувавши частину української території – Автономну республіку Крим, підтримує терористичні організації ДНР і ЛНР», – йдеться у зверненні Верховної Ради, за яке проголосував 241 народний депутат.

Джерело:

Інтерфакс Україна

Залиште коментар