Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Рада Європи у поміч суддям

0 24

Про це повідомив Представник Генерального Секретаря Ради Європи з координації програм співробітництва, голова офісу Ради Європи в Україні, Посол Владімір Рістовскі під час зустрічі з Головою Вищої ради юстиції Олександром Лавриновичем.

Зустріч відбулася в рамках проекту «Посилення незалежності, ефективності та професіоналізму судової влади в Україні».

В аналітичних звітах, які будуть представлені Україні,  міститимуться аналітично-описові матеріали щодо європейських систем призначення, відповідальності та звільнення суддів.  Крім того,  буде здійснено порівняльний аналіз європейського досвіду з практикою, яка застосовується в Україні.

На думку Ради Європи, аналітична експертна допомога сприятиме подальшому реформуванню українського судочинства у відповідності до європейських стандартів. Зокрема, це створить можливості для вивчення кращих європейських практик українськими експертами та для застосування європейського досвіду щодо підвищення рівня професіоналізму судової влади при впровадженні відповідних реформ в Україні.

За словами Олександра Лавриновича, Вища рада юстиції готова сприяти широкому інформування суспільства та вітчизняних фахівців щодо аналітичних матеріалів, підготовлених експертами Ради Європи для нашої країни.

Джерело:

Вища Рада юстиції

Залиште коментар