Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Рада Європи розкритикувала українські закони про переселенців

0 15

Комісар Ради Європи з прав людини Нільс Муйжніекс заявляє, що українське законодавство щодо забезпечення захисту прав переселенців з не визнаної Україною республіки Крим і Сходу країни не відповідає міжнародним стандартам. Про це він сказав на літній сесії ПАРЄ під час обговорення політичних та гуманітарних наслідків кризи в Україні.

“Я зустрічався з українською владою і закликав їх прийняти в найкоротші терміни нові закони про переселенців. Закон, який був прийнятий 19 червня, не відповідає міжнародним стандартам захисту таких осіб”, — сказав Муйжнієкс.

У зв’язку з цим він зазначив, що в прийнятому законі не передбачений захист осіб від дискримінації за ознаками їх переміщення, відсутні гарантії для захисту їх майна, доступу до різних соціальних об’єктів. При цьому комісар висловив упевненість, що міжнародному співтовариству необхідно підтримати українську владу в зусиллях щодо забезпечення потреб переселенців.

Нагадаємо, 19 червня Верховна Рада надала держдопомогу переселенцям із Криму та зони АТО. Законопроектом визначається правовий статус вимушених мігрантів та встановлюються правові гарантії захисту їх прав.

Залиште коментар