Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Рада ЄС направляє до України поліцейську місію

0 16

Рада міністрів закордонних справ країн-членів ЄС на засіданні в Брюсселі ухвалила рішення відправити до України поліцейську місію, повідомляє прес-служба Ради ЄС.

Консультативна місія ЄС (EUAM) діятиме в рамках Спільної політики оборони і безпеки Євросоюзу. Її завдання — допомога в реформуванні сектора цивільної безпеки України.

“ЄС розгортає цю місію для надання допомоги Україні у цій реформі (сектора цивільної безпеки – Ред.), у тому числі в сфері правоохоронних органів і верховенства права, — заявила Верховний представник ЄС з питань закордонних справ і політики безпеки Кетрін Ештон. – Вона надасть стратегічні рекомендації для розробки ефективних, стабільних і підзвітних служб безпеки, які посприяють зміцненню верховенства права в Україні на благо всіх громадян України на всій території країни”.

До складу місії входитимуть цивільні працівники поліції та судової системи. У ЄС наголосили, що місія не матиме зброї й нестиме невиконавчий консультативний характер.

Група фахівців працюватиме впродовж двох років. Перший етап роботи триватиме до 30 листопада. На нього в ЄС виділили 2,68 мільйона євро.

Штаб-квартира буде в Києві, проте передбачена і регіональна програма роботи місії, яка має стартувати “якнайшвидше”, зазначають в ЄС.

Джерело:

Бі-Бі-Сі

Залиште коментар