Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Рада взялась за макіївського суддю

0 22

Відповідний проект постанови № 3516-3 про звільнення судді зареєстрували в Раді голова ВРУ Володимир Рибак та голова комітету з питань верховенства права та правосуддя Сергій Ківалов.

Ідеться про справу 2009 року, коли суддя вирішив право власності на квартиру на Оболонській набережній, 15 у Києві (площею 423,6 кв. м) на користь позивача, який звернувся до постійно діючого Третейського суду. Тоді Маркєлов у рекордні строки зобов’язав комунальне підприємство «Київське БТІ» зареєструвати на позивача право власності на квартиру. Рішення суду першої інстанції було скасоване. На макіївського суддю поскаржилась до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України прокуратура Донецької області. ВККСУ рекомендувала Вищій раді юстиції звільнити Маркєлова за порушення присяги судді, бо він порушив норми матеріального і процесуального права.

На квартиру в елітному житловому комплексі в Києві також претендувала родина киян, які стверджують, що стали жертвами шахрайської схеми, внаслідок якої їхню нерухомість переоформили на себе інші люди через низку посередників і незаконні махінації, у тому числі фіктивні підписи.

Джерело:

Ракурс

Залиште коментар