Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Рада суддів визначилася з датою позачергового з’їзду суддів

0 21

 

Рада суддів України на засіданні 23 травня затвердила свої рекомендації щодо порядку обрання делегатів на конференції суддів адміністративних, господарських, загальних судів та делегатів дванадцятого позачергового з’їзду суддів. Кожен суд має визначитися зі своїми делегатами до 10 червня.

Окрім членів Ради в засіданні взяли участь голови рад суддів спеціалізованих судів  та Голова ДСА України Зеновій Холоднюк, представники ЗМІ.

На початку засідання Рада розглянула подання Голови ДСА України та одноголосно прийняла рішення про призначення заступником Голови ДСА України Людмили Гізатуліної.

На засіданні також розглянуто питання підготовки до розгляду ХІІ позачерговим з’їздом суддів України щодо звільнення з посад суддів Конституційного Суду України відповідно до пропозиції, передбаченої постановою Верховної Ради України від 24 лютого 2014 року № 775-VІІ «Про реагування на факти порушення суддями Конституційного Суду України присяги судді», відповідно до статей 113, 114, 123-126 Закону України «Про судоустрій і статус суддів». Радою суддів України прийнято рішення додатково вивчити зазначене питання та з’ясувати позицію суддів Конституційного Суду України, обраних за квотою з’їзду суддів України, щодо їх звільнення із займаних посад.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар