Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Рада призначила Олега Махніцького Генпрокурором України

0 46

Верховна Рада України проголосувала за обрання депутата від ВО “Совобода”Олега Махніцького Генеральним прокурором України. Як повідомлялося раніше, Рада відправила екс-генпрокурора Пшонку у відставку.

Олег Махніцький з 1997-го по 1998 рік працював слідчим у прокуратурі Франківського району міста Львова.1998–1999 роки— слідчий  відділу слідчого управління прокуратури Львівської області, яке згодом реорганізоване в управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство прокуратури Львівської області.

З 1999-го по 2001 рік працював юристом на ПП “Агентство безпеки «Скорпіон». Протягом 2001–2003 років Олег Махніцький займався індивідуальною адвокатською практикою. У 2003 році працював адвокатом у адвокатському об’єднанні «Осадчий та партнери».

У листопаді 2003 році став співзасновником та керуючим партнером адвокатського об’єднання «Валько і Махніцький».

22 лютого 2014 році Верховна Рада призначила Олега Махницького уповноваженим здійснювати контроль за діяльністю Генеральної прокуратури України.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар