Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Рада призначила Олега Махніцького Генпрокурором України

18

Верховна Рада України проголосувала за обрання депутата від ВО “Совобода”Олега Махніцького Генеральним прокурором України. Як повідомлялося раніше, Рада відправила екс-генпрокурора Пшонку у відставку.

Олег Махніцький з 1997-го по 1998 рік працював слідчим у прокуратурі Франківського району міста Львова.1998–1999 роки— слідчий  відділу слідчого управління прокуратури Львівської області, яке згодом реорганізоване в управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство прокуратури Львівської області.

З 1999-го по 2001 рік працював юристом на ПП “Агентство безпеки «Скорпіон». Протягом 2001–2003 років Олег Махніцький займався індивідуальною адвокатською практикою. У 2003 році працював адвокатом у адвокатському об’єднанні «Осадчий та партнери».

У листопаді 2003 році став співзасновником та керуючим партнером адвокатського об’єднання «Валько і Махніцький».

22 лютого 2014 році Верховна Рада призначила Олега Махницького уповноваженим здійснювати контроль за діяльністю Генеральної прокуратури України.

Джерело:

ЮВУ

Комментарии