Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Рада прийняла закон про відновлення довіри до судової системи

0 56

Народні депутати з другої спроби підтримали у другому читанні та в цілому законопроект № 4378-1 “Про відновлення довіри до судової системи України”. За відповідне рішення проголосували 234 нардепи.

Під час першого голосування за цей законопроект проголосувало 220 нардепів. З другої спроби парламентській більшості вдалося повернутися до розгляду цього законопроекту і підтримати його в другому читанні і в цілому.

Закон прийнято в редакції профільного комітету ВР.

Закон проект передбачає перевірку суддів загальної юрисдикції, яка проводиться протягом одного року з моменту формування складу тимчасової спеціальної комісії.

У документі прописаний ряд підстав, по яких суддя суду загальної юрисдикції підлягає перевірці. Повноваження щодо проведення перевірки суддів надаються ТСК з перевірки суддів судів загальної юрисдикції, яка складається з 15 членів.

Нагадаємо, прийняти закон про довіру до судової системи прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк закликав Раду ще 4 квітня.

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар