Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Рада Європи наполягає на необхідності консультацій стосовно законопроекту № 1008

0 33

У Комітеті міністрів Ради Європи 25 вересня 2019 року прийнято рішення стосовно виконання Україною рішення Європейського суду з прав людини у справі «Олександр Волков проти України». Серед іншого, Заступники Міністрів «відзначили прийняття в першому читанні законопроекту № 1008, спрямованого, зокрема, на внесення змін до системи дисциплінарної практики та кар’єри судді; наголосили на тому, що запропоновані зміни до законодавства повинні відповідати Конвенції та практиці Суду, принципам незалежності судової влади, викладеним у рішенні у справі «Олександр Волков проти України», та відповідним рекомендаціям Ради Європи; закликали владу в повній мірі використати експертизу Ради Європи в цьому питанні».

З повним текстом рішення Комітету міністрів Ради Європи можна ознайомитись за посиланням (неофіційний переклад тексту українською мовою додається).

Нагадуємо, що прийняття Верховною Радою України в першому читанні законопроекту № 1008 викликало численні критичні зауваження від Вищої ради правосуддяРади суддів УкраїниПленуму Верховного СудуНаціональної асоціації адвокатів УкраїниАсоціації правників УкраїниПредставництва Європейського Союзу в Україні, Посольства Канади.

За повідомленням прес-служби ВККСУ

Залиште коментар