Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Р.Кузьмін запропонував звільнити голову ОАС Києва О.Бачуна з посади судді.

0 36

Заступник генерального прокурора, член Вищої ради юстиції (ВРЮ) Ренат Кузьмін подав пропозицію про звільнення Олега Бачуна із посади судді. Про це сказано в листі Р.Кузьміна до голови підкомітету з питань цивільного законодавства парламентського комітету з питань правової політики, народного депутата від БЮТ Володимира Пилипенка, повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

За словами Р.Кузьміна, у діях голови Окружного адміністративного суду (ОАС) м. Києва Олега Бачуна присутні ознаки злочину, передбаченого ч.3 ст. 358 Кримінального кодексу України (використання свідомо підробленого документа). Заступник генпрокурора стверджує, що О.Бачун навмисно вчинив дії, несумісні зі званням судді, що свідчить про злісне порушення ним присяги.

Генеральна прокуратура встановила, що питання звільнення О.Бачуна відноситься до компетенції Ради суддів України, якому Генпрокуратурою спрямовано вимоги про проведення службової перевірки й ухвалення відповідного рішення.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар