Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Рівень корупції в Україні нижчий ніж в Росії – рейтинг

0 20

За інформацією некомерційної ділової асоціації TRACE International, Україна посіла 132 місце серед 197 країн у рейтингу корупційних ризиків.

Найбільш некорумпованої країною світу була визнана Ірландія. Друге місце отримала Канада, третє посіла Нова Зеландія, четверта сходинку опинилася у Гонконгу, п’яте місце – у Швеції.

До першої десятки найбільш некорумпованих країн також увійшли Фінляндія, Сінгапур, Японія, Німеччина і США. Грузія опинилася на 11 місці.

Росія відстала від України лише на два рядки – вона посіла 134 місце серед 197 країн. А Польща зайняла 31 місце, Білорусь – 74. Сусідами України по рейтингу стали африканська республіка Джібуті (131) і Аргентина (133).

З 100 можливих балів Україна набрала 64, що говорить про наявність в країні досить високих ризиків для бізнесу, пов’язаних з корупцією. Якщо говорити про окремі фактори, то найгірший результат в України по взаємодії бізнесу з владою – 69 пункту з 100. Цей показник оцінюється на підставі того, як часто підприємцям доводиться вступати в контакт з чиновниками різних рівнів і відповідно, як часто виникає ситуація, в якій можлива дача хабара. За антикорупційне законодавство України присудили 52 бали.

Країни оцінювали за чотирма основними критеріями: як бізнесу доводиться взаємодіяти з владою країни, які в цій державі існують антикорупційні закони і як вони застосовуються на практиці, наскільки прозора держслужба і державні процедури та чи існує можливість громадського контролю за всіма цими процесами – в тому числі і з боку ЗМІ. В результаті TRACE Matrix являє собою індекс з областю значень від 1 до 100: чим вище число, тим вище ризики, асоційовані з корупцією, в кожній конкретній країні світу.

Джерело:

УНН

Залиште коментар