Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Питання про переобрання глави на сьогоднішньому пленумі ВСУ не підіймалося

0 19

На сьогоднішньому пленумі Верховного суду України питання про переобрання його глави не піднімалося, воно буде розглянуте до 29 жовтня. Після пленуму очільник ВСУ В. Онопенко сказав журналістам: “29 вересня завершується термін повноважень глави Верховного суду, і я думаю, що я знову подам заявку з тим, аби мою кандидатуру на посаду голови розглядали на пленумі”.

Онопенко нагадав, що, згідно закону, питання про обрання нового глави Верховного суду має бути розглянуте протягом місяця після закінчення повноважень. “Десь до кінця жовтня ми повинні визначитися, коли призначити пленум”, – додав він.

Відповідаючи на питання журналістів, як він оцінює свої шанси бути переобраним на пост глави ВСУ, Онопенко відзначив: “Я оцінюю і свої шанси, і будь-кого з моїх колег. як рівні, але хай визначається склад Верховного суду на своєму пленумі”.

Нагадаймо, в березні була зроблена спроба достроково змістити Онопенка з посади голови Верховного суду України, не чекаючи закінчення каденції. Але на пленумі за висловлення недовіри В.Онопенку проголосували лише 17 з 46 суддів.

Онопенко очолив Верховний суд України в 2006 році.

Теги:

ВСУ, В.Онопенко

Залиште коментар