Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Пукачу ще на два місяці подовжили термін перебування під вартою

0 15

Суд подовжив колишньому начальникові Головного управління кримінального розшуку Департаменту зовнішнього спостереження МВС Олексію Пукачу ще на два місяці термін перебування під вартою.

Про це повідомили в прес-службі Генеральної прокуратури України, разом з тим, не уточнивши, який саме суд виніс відповідну ухвалу, передає УНІАН.

У Генпрокуратурі висловили сподівання, що впродовж зазначеного терміну слідство буде закінчено. В той же час у ГПУ не виключають, що ”за необхідності цей термін може бути продовжений у встановленому законом порядку в межах термінів, певних ст.156 Кримінально-процесуального кодексу України”, яка передбачає можливість терміну арешту до 18 місяців.

Проте, як запевнили в Генпрокуратурі, ”у будь-якому випадку слідство буде закінчено в ці терміни в повному обсязі на підставі отриманих доказів, встановлення всіх обставин злочину та ін.”.

Нагадаємо, Пукач був затриманий 21 липня ц.р. в селі Молочки Чуднівського району Житомирської області.

Після його затримання заступник голови СБУ Василь Грицак повідомив, що Пукач назвав замовників вбивства журналіста Георгія Гонгадзе і пообіцяв показати слідчим місце, де знаходиться голова журналіста.

Вбивство Г.Гонгадзе було скоєне осінню 2000 року. 15 березня 2008 року Апеляційний суд Києва визнав винними у вбивстві журналіста трьох колишніх співробітників Департаменту зовнішнього спостереження і кримінальної розвідки МВС України – Валерія Костенка, Миколу Протасова і Олександра Поповича, і призначив їм покарання у вигляді позбавлення волі терміном від 12 до 13 років. Пукач, який також є обвинуваченим у цій справі, знаходився у розшуку.

Джерело:

proUA

Залиште коментар