Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Пукачу ще на два місяці подовжили термін перебування під вартою

15

Суд подовжив колишньому начальникові Головного управління кримінального розшуку Департаменту зовнішнього спостереження МВС Олексію Пукачу ще на два місяці термін перебування під вартою.

Про це повідомили в прес-службі Генеральної прокуратури України, разом з тим, не уточнивши, який саме суд виніс відповідну ухвалу, передає УНІАН.

У Генпрокуратурі висловили сподівання, що впродовж зазначеного терміну слідство буде закінчено. В той же час у ГПУ не виключають, що ”за необхідності цей термін може бути продовжений у встановленому законом порядку в межах термінів, певних ст.156 Кримінально-процесуального кодексу України”, яка передбачає можливість терміну арешту до 18 місяців.

Проте, як запевнили в Генпрокуратурі, ”у будь-якому випадку слідство буде закінчено в ці терміни в повному обсязі на підставі отриманих доказів, встановлення всіх обставин злочину та ін.”.

Нагадаємо, Пукач був затриманий 21 липня ц.р. в селі Молочки Чуднівського району Житомирської області.

Після його затримання заступник голови СБУ Василь Грицак повідомив, що Пукач назвав замовників вбивства журналіста Георгія Гонгадзе і пообіцяв показати слідчим місце, де знаходиться голова журналіста.

Вбивство Г.Гонгадзе було скоєне осінню 2000 року. 15 березня 2008 року Апеляційний суд Києва визнав винними у вбивстві журналіста трьох колишніх співробітників Департаменту зовнішнього спостереження і кримінальної розвідки МВС України – Валерія Костенка, Миколу Протасова і Олександра Поповича, і призначив їм покарання у вигляді позбавлення волі терміном від 12 до 13 років. Пукач, який також є обвинуваченим у цій справі, знаходився у розшуку.

Джерело:

proUA

Комментарии