Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Пукач в суді признався, що власноручно убив Гонгадзе

0 17

Екс-глава департаменту зовнішнього спостереження МВС України Олексій Пукач частково визнає свою провину у вчинених злочинах. Про це заявила адвокат Мирослави Гонгадзе Валентина Теліченко за підсумками перших допитів Пукача в суді.

“Він визнає, що власноручно здійснив вбивство Гонгадзе, в той же час стверджує, що зовнішнє спостереження за ним було законним”, – сказала Теліченко, яку цитує “Українська правда”.

“Також Пукач не визнає своєї провини в знищенні документів зовнішнього спостереження за Гонгадзе в 2003 році. Каже, що він документи не знищував, а це робили його підлеглі, коли він був у відпустці. Створюється враження, що Пукач робить з себе дурня”, – додала Теліченко.

Нагадаємо, у вівторок почався допит Пукача в Печерському суді, який по суті розглядає справу за його звинуваченням. Суд над Пукачем проходить повністю в закритому режимі за відсутності преси – в справі є матеріали, що містять державну таємницю.

Теги:

справа Г.Гонгадзе, Пукач Олексій

Залиште коментар