Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Пукач назвав усіх замовників вбивства Гонгадзе

0 28

У правоохоронних органів є вичерпні письмові свідчення екс-начальника Департаменту зовнішнього спостереження МВС України Олексія Пукача у справі Гонгадзе» та їх копії, і цього достатньо для доказової бази в суді, повідомляє «Інтерфакс-Україна « з посиланням на інформоване джерело.

«Пукач надав вичерпні свідчення, назвав усіх замовників вбивства, усіх, хто віддавав накази», – сказало джерело.

Відповідаючи на питання про те, чи існує загроза життю Пукача, співбесідник підкреслив, що всі свідчення записані, з них зроблено декілька копій, і всі вони знаходяться у різних місцях.

«Таким чином, якщо з ним (Пукачем – ред.) щось і станеться, ці документи все одно є доказовою базою в суді», – резюмувало джерело.

Нагадаємо, Журналіст Георгій Гонгадзе зник у Києві 16 вересня 2000 року. У листопаді того ж року в лісі Київської області був виявлений обезголовлений труп, який, за висновками експертів, міг належати журналістові.

Тіло досі не поховано, оскільки мама журналіста Леся Гонгадзе відмовлялася ховати сина через те, що не була знайдена голова.

У 2008 році троє колишніх співробітників департаменту зовнішнього спостереження і кримінальної розвідки МВС України – полковники Валерій Костенко і Микола Протасов, майор Олександр Попович – були визнані винними у здійсненні вбивства журналіста і засуджені до 12 (В.Костенко і А.Попович) і 13 рокам (Н.Протасов) позбавлення волі.

Колишній начальник Департаменту зовнішнього спостереження МВС Олексій Пукач тривалий час знаходився в розшуку, і був затриманий в Житомирській області спільними зусиллями ГПУ і СБУ.

Печерський районний суд Києва 23 липня вибрав запобіжним заходом утримання під вартою терміном на 2 місяці для А.Пукача. Генеральна прокуратура України пред’явила генералові А.Пукачу звинувачення в причетності до вбивства журналіста.

28 липня в Білоцерківському районі Київської області недалеко від села Сухоліси були знайдені фрагменти черепа, які можуть належати журналістові Г.Гонгадзе. Генпрокуратура проводить в Україні генотипоскопичну експертизу приналежності знайдених останків. В той же час вдова убитого журналіста Мирослава Гонгадзе наполягає на проведенні цієї експертизи закордоном за участю зарубіжних експертів.

Замовники вбивства досі не встановлені.

Джерело:

proUA

Залиште коментар