Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Пшонка замовив для «своїх» недешеве навчання

20

Генпрокуратура замовила розробку та впровадження системи дистанційного навчання та підвищення кваліфікації вартістю 2,47 мільйонів гривень. Відповідна угода була підписана 17 червня за результатами тендеру з ТОВ “Бейсік Груп”, повідомляють “Наші гроші” із посиланням на “Вісник держзакупівель”.

Компанія має вже у серпні впровадити систему, яка повинна інтегруватись з вже існуючою інформаційною системою “Веб-портал Генпрокуратури України” та веб-сайтами регіональних прокуратур, які побудовані на платформі Web Logic Publishing.

Інформаційна система дистанційного навчання та підвищення кваліфікації повинна складатись з наступних модулів: контент-наповнення, дистанційного навчання, електронна бібліотека, роботи з дистанційним терміналом  для забезпечення організації роботи співробітників органів прокуратури.

Фірма “Бейсік Груп” із підозріло низьким для такої дорогої угоди статутним капіталом у 2 тисяч гривень зареєстрована минулого року на Катерину Деуліну. Ця угода чимось нагадує прання, в якому замість речей чистішими стають все ж державні кошти.

Єдиним конкурентом було ТОВ “Технологічний консалтинг”, до складу засновників якого входить Зіновій Козицький, відомий львівський бізнесмен у сфері нафтогазовидобутку (“Укрнафтогазінвест”).

Теги:

ГПУ, держзакупівлі

Джерело:

ЮВУ

Комментарии