Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Пшонка замовив для «своїх» недешеве навчання

0 20

Генпрокуратура замовила розробку та впровадження системи дистанційного навчання та підвищення кваліфікації вартістю 2,47 мільйонів гривень. Відповідна угода була підписана 17 червня за результатами тендеру з ТОВ “Бейсік Груп”, повідомляють “Наші гроші” із посиланням на “Вісник держзакупівель”.

Компанія має вже у серпні впровадити систему, яка повинна інтегруватись з вже існуючою інформаційною системою “Веб-портал Генпрокуратури України” та веб-сайтами регіональних прокуратур, які побудовані на платформі Web Logic Publishing.

Інформаційна система дистанційного навчання та підвищення кваліфікації повинна складатись з наступних модулів: контент-наповнення, дистанційного навчання, електронна бібліотека, роботи з дистанційним терміналом  для забезпечення організації роботи співробітників органів прокуратури.

Фірма “Бейсік Груп” із підозріло низьким для такої дорогої угоди статутним капіталом у 2 тисяч гривень зареєстрована минулого року на Катерину Деуліну. Ця угода чимось нагадує прання, в якому замість речей чистішими стають все ж державні кошти.

Єдиним конкурентом було ТОВ “Технологічний консалтинг”, до складу засновників якого входить Зіновій Козицький, відомий львівський бізнесмен у сфері нафтогазовидобутку (“Укрнафтогазінвест”).

Теги:

ГПУ, держзакупівлі

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар