Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Пшонка покарав прокурора Києва за байдужість до прав громадян

0 15

Генеральний прокурор Віктор Пшонка оголосив догану прокуророві Києва Анатолію Мельнику через відсутність належної реакції на факти порушення прав громадян. Про це він сказав на брифінгу. Крім того, оголошено догану заступникові прокурора Києва Сергію Софієву.

“Мною оголошено догану прокуророві Мельнику та його заступникові Софієву через відсутність професійного реагування на факти наявних порушень конституційних прав громадян у Києві”, — повідомив Пшонка.

З його слів, у зазначеній сфері прокуратура повинна належним чином реагувати.

На початку жовтня в Інтернеті було поширено відео з Шевченківського райуправління міліції, на якому видно, як студента Ігоря Індила, який помер у камері попереднього ув’язнення Шевченківського районного управління міліції Києва в 2010 році, спочатку завели в управління, а пізніше затягли в одну з камер.

Головне управління Міністерства внутрішніх справ у Києві назвало причиною смерті студента закриту черепно-мозкову травму, яку він отримав нібито після падіння з ліжка через сильне алкогольне сп’яніння.

У свою чергу прокуратура Києва заявила, що співробітники міліції не завдавали йому тілесних ушкоджень.

Теги:

ГПУ, прокурорський нагляд

Джерело:

ТСН

Залиште коментар